slide
Inspiratiemarkt 12 november

Inspiratiemarkt 12 november 2022

Een gezellige en informatieve dag voor alle mantelzorgers en geïnteresseerden in de Wittenhorst, Lindenlaantje 1, 4661 JK Halsteren

 

 

11.00-16.00 uur: Informatie, gezelligheid, workshops en natuurlijk een hapje en een drankje.

 

Programma workshops: Vrij binnen te lopen bij aanvang, opgeven is niet nodig.

11.00-12.00 uur    Opening in de grote zaal

12.00- 12.45 uur    Klankschalenmassage

13.00-13.45 uur    Bewegen en ontspannen

14.00-14.45 uur    Tai chi


Wethouder Joey van Aken opent de markt in de ochtend. De hele dag zal omringd worden met muziek van Amusementskoor in vuur en vlam.

 

Op de markt vindt u onder andere:

- Buro Fortem thuiszorg        https://burofortem.nl/

- Praktijk AdAnte4U, Psychosociale begeleiding en therapie     https://www.adante4u.nl/

- Home Instead Thuisservice   https://www.homeinstead.nl/

- Saar aan Huis     https://saaraanhuis.nl/

- Bij leven en afscheid    Https://verliesverweveninjeleven.nl

- Huis van Morgen    https://www.huis-van-morgen.nl/

- Senior Service   https://www.seniorservice.nl/

- SDW   https://www.sdw.nl/

- Mobiel alarm Wuzzi Alert   https://www.wuzzialert.com/

- T-Huis    https://www.wijzijnbergenopzoom.nl/activiteiten/t-huis

- Het Odensehuis   https://odensehuizen.nl/

- Tantelouise   https://tantelouise.nl/

- Thuiszorg West Brabant   https://www.twb.nl/

- Bewegen op Maat  

- Breinlijn     https://www.breinlijn.nl/

- MAAT notaris    http://maatnotaris.nl/

- Alzheimer WestBrabant afd Bergen op.Zoom   https://www.alzheimer-nederland.nl/regios/west-brabant

- Sociaal Teams WijZijn    https://www.wijzijntraversegroep.nl/

- Het Vlinder Atelier  http://vlinderatelier.nl/

- Dementienetwerk West Brabant    https://www.dementienetwerkwb.nl/

- Stichting Plusbus Halsteren-Lepelstraat    https://www.plus-bus.nl/

- Fitfabriek    https://www.fitfabriekboz.nl/

- Stichting Welzijn Visueel Gehandicapten (WéViGé)    https://www.wevige.nl/

- Dagelijks Leven locatie Het Markiezaathuis en Het Warandehuis   https://dagelijks-leven.nl/

- Het Markiezenhof  https://www.markiezenhof.nl/

- Diverse boekschrijvers van boeken over mantelzorg   

- Humanitas https://www.humanitas.nl  

- Bibliotheek West-Brabant https://www.bibliotheekwb.nl/

- S&L zorg https://slzorg.nl

- Uitvaartzorg Lenny Roels  https://www.uitvaartzorglennyroels.nl/